ЖК «Караваєві Дачі» – це сучасний комплекс з комфортними плануваннями квартир, з торговими і офісними приміщеннями, центром медичної та соціальної допомоги, службою побуту, відділеннями банків, а також власним підземним паркінгом.

Нові технології будівництва з використанням якісних будівельних матеріалів дають нам можливість враховувати всі найдрібніші деталі в плануваннях квартир, для максимально комфортного, зручного і приємного проживання. Системи теплоізоляції, матеріали внутрішньої і зовнішньої обробки, інноваційні системи комунікацій – створюють комфорт для сучасного життя.

Велика увага при проектуванні комплексу приділена енергоефективності будинку. Власна дахова газова котельня, з сучасним обладнанням та автоматикою, дозволить вирішити проблеми опалення, гарячого водопостачання. Встановлені лічильники холодної, гарячої води та лічильники тепла, дозволять також вести облік і контроль і не переплачувати зайві гроші. Установка на даху будинку сонячних колекторів, які перетворять сонячну енергію в теплову, дасть можливість додатково забезпечити будинок гарячою водою, а також економію у споживанні газу.

ЖК «Караваєві Дачі» – це інвестиція в комфортне майбутнє Ваших дітей!

Розвинена транспортна розв’язка: швидкісний трамвай, маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, а також міська електричка доставлять вас в будь-яку точку міста швидко і комфортно. До найближчих станцій метро «Шулявська», «Політехнічний інститут», та «Вокзальна» – 10-15 хвилин .

У ЖК «Караваєві Дачі» квартири пропонуються трьох типів:

– Однокімнатні квартири площею: від 43,80 до 49,00 м2.
– Двокімнатні квартири площею: від 49,00 до 65,40 м2.
– Трикімнатні квартири площею: від 90,60 до 99,30 м2.